Чудовий подарунок отримала наша бібліотека!

Це книга «Історія «Азоту» в особах і спогадах», яка тільки що вийшла в світ. Її автори - журналісти прес-центру ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ» - зібрали спогади ветеранів праці від робітників до керівників про те, як будувався і зростав гігантський хімічний комбінат. Вони були молоді, працювали, вчилися, весело, яскраво і цікаво жили.

Для нас особливо цікаві розповіді людей, чия робоча біографія почалася з профтехучилища. О. К. Добрунова, слюсар з ремонту електроустаткування, і Д. Я. Тарасова, штукатур, були першими випускниками школи ФЗН № 43 (пізніше ПТУ № 24). Токар С. П. Добряк, понад сорок років працює в ремонтно-механічному цеху, токар - карусельник А. Б. Гайдученко - більше двадцяти. Із захопленням і з любов'ю розповідають вони про свою професію, з вдячністю згадують майстрів та викладачів ПТУ № 1, які навчили їх основам майстерності. П. М. Федосєєв, токар, потім майстер виробничого навчання, заступник директора ПТУ № 1, пишається тим, що особисто він за багато років роботи підготував близько двохсот спеціалістів - токарів. Сьогодні ці училища входять до складу Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище», яке свято зберігає і продовжує традиції підготовки робітничих кадрів.

А ось зі сторінок книги дивляться знайомі обличчя: майстер виробничого навчання І. А. Мухамедшин та її група електриків. Ірина Анатоліївна - відмінник профтехосвіти, працює майстром вже два десятки років. На її рахунку чимала кількість добре підготовлених фахівців - електриків. багато з яких поповнили лави «азотівців».

Погортайте цю книгу, подивіться на фотографії різних років, які любовно підібрані авторами. Можливо, ви побачите на них обличчя ваших родичів, знайомих, сусідів, справжніх героїв, які жили і живуть поруч з нами, своєю працею створюючи славу Сєверодонецького «Азоту» і нашого міста. Їм, якнайкраще, підходять слова девізу хіміків «Вірність професії, патріотизм, чесна праця».

25.05.2013
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^