Наші підкорили Луганськ!

Ви чули чарівні звуки флейти? Ви бачили танцюючих «метеликів» і «курчат»? Ви подорожували по країнах світу разом з учасниками колективів народного танцю? Ви брали участь у театралізованій виставі пісні? Ви переживали складні життєві ситуації разом з героями театральних постановок? Весь цей дивовижний світ творчості, майстерності, нових несподіваних відкриттів можна було побачити у виступах переможців конкурсу художньої самодіяльності «Самородки Луганщини» серед професійно-технічних навчальних закладів. Він проходив в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси". Понад 300 самодіяльних артистів з усіх регіонів Луганської області, взяли участь у Гала-концерті, який відбувся 21 травня на сцені обласного Російського драматичного театру.

З вітальним словом до учасників фестивалю звернувся начальник управління у справах сім'ї та молоді Луганської обласної держадміністрації В.Я.Яриш. Радісним і хвилюючим моментом свята стало нагородження переможців фестивалю дипломами та цінними подарунками.

Програма гала-концерту була дуже цікавою та насиченою: солісти і різні колективи безперервної чередою на сцені змінювали один одного, представивши практично всі жанри музичного мистецтва.

Серед колективів - переможців фестивалю був і вокальний квартет юнаків Регіонального базового Сєвєродонецького ВПУ. Учасники ансамблю просто підірвали зал для глядачів своїм виступом! Натхненно, яскраво і артистично хлопці виконали пісню Олега Газманова «Що таке любов». Глядачі нагородили хлопців оваціями і вигуками «Молодці! Браво!»

Учасники юнацького вокального ансамблю навчаються в СВПУ різним професіям. Але - «музика їх зв'язала!...» Нехай же любов до співу, музиці, надихає вас, хлопці, на творчість у будь-якій справі!

27.05.2013
Жовтень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^