Про нас пишуть

Колектив Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище» війна розкидала по всьому світу. Але, всупереч обставинам, директор училища Юрій КУЗЬМІНОВ разом з працівниками закладу організував не тільки якісний освітній процес та впевнено себе почувають на освітньому фронті, а й ведуть активний спосіб життя.

Не залишилась така громадянська активність наших працівників й поза увагою преси – про нас пишуть! Ми включаємося в життя громад, а своїм оптимізмом та незламною вірою після Перемоги повернутися на Луганщину, додаємо й місцевим мешканцям заряд енергії та віри.

Географія міст та селищ, де про ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» та його працівників вже на сьогодні знають й цікавляться діяльністю закладу, доволі широка. На Івано-Франківщині в місцевій газеті з захопленням розповідалося про діяльність нашого закладу освіти в умовах евакуації. А писати було про що: вручати випускникам дипломи кваліфікованого робітника особисто приїхав директор училища Юрій КУЗЬМІНОВ, а відстань чимала - з Дніпра до міста Калуша. Завдяки Тетяні СКЛЯРОВІЙ, заступниці директора з виховної роботи, яка з самого початку війни й до сьогодні цілодобово опікується учнями з категорії дітей-сиріт, прихисток в цьому місті став для них тим осередком, який дав змогу не лише отримувати знання, але й психологічну підтримку, не втрачати відчуття захисту та безпеки. Без перебільшення, за час перебування в евакуації Тетяна Дмитрівна для цих вихованців стала другою мамою…

Газета «Березанська громада» міста Березань, що на Київщині, поділилась на своїх сторінках зворушливою бесідою із заступницею директора з навчальної роботи Галиною БУДНОЮ. Галина Миколаївна підтвердила відому істину, що непросто почати все з початку, особливо у зрілому віці. Але з оптимізмом додала, що вона почала не з нуля, а з набутого досвіду! Такі оптимісти, як наша Галина БУДНА, -гідний приклад для молоді. Тальнівська газета «Колос» розповіла до болю щемливу історію переселення на Черкащину нашого професіонала з великої літери-головного бухгалтера Ліани ІВЧЕНКО разом із рідними. Розповідаючи про своє життя на новому місці, Ліана Петрівна з притаманною їй мудрістю стверджує - потрібно пам'ятати, що життя довше, ніж війна! І необхідно наполегливою працею наближати Перемогу!

Інну ЧЕРНЯК, викладачку історії та філософії, вже двічі війна змусила покидати рідну домівку і перебиратися до нового міста, цього разу до Києва. Наснага до життя та віра у повернення на Луганщину додають їй сил не тільки активно працювати в училищі, а й розказувати, де б не була Інна Вікторівна, про наш заклад освіти, про те, що ми продовжуємо працювати навіть в умовах евакуації. Так, побувавши у родичів на Черкащині, викладачка з гордістю розповіла місцевим журналістам про рідне училище. А в газеті «Місто робітниче» Ватутінської міської ради міста Ватутіне, що на Черкащині, було опубліковано статтю «Зберегти освітню галузь Луганщини», в якій розповідається про ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», про сьогодення та плани на майбутнє. Інна Вікторівна твердо вірить у щасливе майбутнє. Вона впевнена: віра – фундамент і рушій Перемоги.

Не осторонь й соціальні мережі - нещодавно журналісти проталу «Свої CIТY» опублікували розповідь майстрині виробничого навчання та викладачки інформаційних технологій Оксани ЛУНЬОВОЇ про її досвід роботи в ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ». Педагогиня з гордістю відмітила, що саме наш заклад освіти першим на Луганщині задовго до війни впровадив в освітній процес дистанційну форму освіти. Оксана Леонідівна з вдячністю розповідала про керівника училища - Юрія Кіндратовича КУЗЬМІНОВА, який очолив евакуацію з окупованого Сєвєродонецька оргтехніки, ділової документації та іншого найнеобхіднішого для подальшого навчання учнів. Такі сміливі, оперативні дії директора стали запорукою поновлення якісного освітнього процесу в умовах війни. Оксана Леонідівна додає, що наше училище-країна професіоналів, закоханих у свою справу, які щоденно наближають Перемогу, ставлячи загальне вище особистого. І де б не перебували наші колеги – у всіх куточках світу захоплюються їхнім оптимізмом, активністю, освіченістю. А головне- непохитною вірою у ПЕРЕМОГУ! Попри всі негаразди та перешкоди, ми зберігаємо у серці тепло рідної землі, про Сєвєродонецьк тепер знають далеко за межами Луганщини!

11.08.23
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^