Вшанування педагогів

11 квітня у приміщенні актової зали ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» відбулась педагогічна нарада працівників училища. Звична справа у роботі освітян у цей день перетворилась на справжнє свято. Адже на порядку денному наради стояло лише одне питання – вшанування переможців регіональних та обласних олімпіад із загальноосвітніх предметів, а головне – викладачів, що підготували їх.

Відкрив нараду директор училища Ю.К. Кузьмінов. Він привітав переможців олімпіад та всіх викладачів, які вели своїх вихованців до перемоги. Ю.К. Кузьмінов відзначив, що вже десять років підряд ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» за результатами регіональних олімпіад має найвищі результати. А ось цього року за кількістю набраних балів виявились першими і серед училищ області, та ще й із відривом у 82 бали. Директор побажав всьому педагогічному колективу здобути подібну перемогу у наступному році до святкування 70-ої річниці створення училища.

Окрім працівників училища, учнів, що завоювали такий результат, та викладачів, які працювали з ними, у залі було багато гостей – методист кабінету загальноосвітньої підготовки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області І.Є. Якуніна, працівники ЗМІ міста, батьки кращих учнів училища.

І.Є. Якуніна привітала педагогічний колектив з почесною перемогою та вручила грамоти вчителям загальноосвітніх предметів за натхненну працю, успіхи у роботі в умовах переходу на новий зміст і структуру професійно-технічної освіти.

Були вручені грамоти викладачам та учням – переможцям подяки їх батькам, сувеніри. Зі сцени звучали теплі слова, лунала музика, виступали творчі колективи училища.

11.04.2013
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^