В УКРАЇНІ НОВЕ СВЯТО - ДЕНЬ ЄДНАННЯ

16 лютого стане Днем єднання. Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський. «Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність», сказав президент звертаючись до нації.

Згідно з президентським указом, цього дня має бути піднятий Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах. О 10:00 виконуватимуть Державний Гімн України. Крім цього, мають з 1 березня підвищити грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України на 30% та довести до 20% від початку 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Нацгвардії України.

Також створять на основі чинних інформаційних ресурсів єдиної інформаційної платформи UА разом. На ній щоденно інформуватимуть населення про реальний стан безпекової ситуації, заходи, що вживаються для зміцнення обороноздатності держави, а також організацію належної інформаційно-роз'яснювальної роботи про діяльність державних органів з питань забезпечення безпеки громадян.

При цьому в країні мають прискорити створення і функціонування системи територіальної оборони, належного ресурсного забезпечення заходів із підготовки громадян до національного спротиву.

В указі також йдеться про те, що державні органи мають забезпечити належне їх функціонування, а посадовці мають бути на роботі та виконувати обов'язки відповідно до складеної присяги. У разі виявлення порушень застосовуватимуть відповідні санкції.

Бібліотекар училища

16.02.2022
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^