"Бути жінкою"

На минулому тижні представниці педагогічного складу ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" разом із представницями громадських організацій брали участь у консультаційному заході з використанням антидискримінаційної гри "Бути жінкою".

Це вже не перший захід, під час участі в якому наші співробітниці поглиблювали знання про права людини, дізнавались про Резолюцію РБ ООН 1325 та важливість впровадження засад Резолюції РБ ООН 1325 в освітньому процесі. З кожним заходом приходить розуміння, що для запобігання гендерно обумовленому насильству та насильству за ознакою статі, ми маємо більше розуміти інструменти ненасильницької комунікації та вміти ними користуватись в освітньому процесі.

Також наші колежанки взяли участь у антидискримінаційній грі "Бути жінкою", та спробували себе у якості героїнь, які потрапляли в різні ситуації, з реального життя. За допомогою певних магічних здібностей однієї з восьми героїнь жінки боролись за рівні права і будували своє щасливе майбутнє. Під час гри на шляху ставали упередження, несправедливість й інші перепони, які вони долали без проблем.

Під час виконання різноманітних завдань працівниці училища розповідали про свій життєвий досвід та отримували зворотний зв'язок від інших учасниць гри, яким неодмінно поділяться з усім колективом нашого училища.

Адміністрація училища

26.10.21
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^