Інструктаж щодо безпеки життєдіяльності під час літніх канікул

Під час дистанційного навчання в закладах профтехосвіти Луганської області було оголошено челендж онлайн-уроків серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О "Урок може бути таким".

Для учнів ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" 2 червня було проведено первинний інструктаж щодо безпеки життєдіяльності під час літніх канікул.

Під час зборів викладач з предмету "Захист України" Микола Брянченко розповів про правила поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами. Продемонстрував наочно вибухонебезпечні предмети, які можуть трапитися на шляху.

Медпрацівник училища Валентина Бондарєва донесла до учнів інформацію про дотримання обмежень задля запобігання поширенню Сovid-19. Також діти були проінформовані про правила профілактики шлунково-кишкових захворювань, поводження на річках і водоймах, правила поведінки в умовах підвищення температури повітря, попередження випадків перегрівання на сонці, дій у випадку надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасних випадків.

Під час свого виступу інженер з охорони праці Олена Купріянова ще раз нагадала правила пожежної безпеки, електробезпеки та норми виробничої санітарії.

Завершились збори виступом старшого майстра Олександра Буца, який детально пояснив здобувачам освіти правила безпеки дорожнього руху.

Сподіваємось, що хлопці і дівчата свідомо взяли до уваги надану інформацію та під час канікул будуть берегти своє здоров'я та здоров'я своїх близьких та друзів.

Адміністрація училища

18.06.21
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^