Військово-спортивна гра "Сокіл (Джура)" у ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"

26 травня 2021 року в спортивній залі училища серед навчальних груп І курсу №№ 1,2,3 відбулась військово-спортивна гра "Сокіл (Джура)". До складу журі, крім адміністрації, увійшли представник сєвєродонецького міського військомату Ігор Головач та представники батальйону поліції особливого призначення "Луганськ-1" Сергій Кислинських та Сергій Дядькін. Гості привітали учасників команд з початком гри та акцентували увагу на великому значенні військово-патріотичної підготовки для майбутнього захисника України.

Цікаві та різноманітні конкурсні завдання підготували керівник фізичного виховання Олександр Сольоний, викладач Андрій Мусієнко та викладач предмету "Захист України" Микола Брянченко.

Традиційний конкурс капітанів, спортивна естафета, розкладання-складання автомату, "втеча полоненого", "транспортування постраждалого", перетягування линви - це ще не весь перелік конкурсної програми.

Юнаки з великою відповідальністю поставились до конкурсних змагань. Але все ж таки переможець визначився одразу. Ним стала команда навчальної групи №1 за професією "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій категорії "С", яка посіла І призове місце.

Всі команди були нагороджені почесними грамотами, спортивним приладдям та солодкими призами.

Інспектор відділу комплектування та рекрутінгу військомата Ігор Головач був приємно здивований здібностями юнаків та запросив після закінчення училища обирати вищі заклади освіти військового профілю.

Адміністрація ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"

31.05.21
Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^