Військово-спортивна гра "Сокіл (Джура)" у ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"

26 травня 2021 року в спортивній залі училища серед навчальних груп І курсу №№ 1,2,3 відбулась військово-спортивна гра "Сокіл (Джура)". До складу журі, крім адміністрації, увійшли представник сєвєродонецького міського військомату Ігор Головач та представники батальйону поліції особливого призначення "Луганськ-1" Сергій Кислинських та Сергій Дядькін. Гості привітали учасників команд з початком гри та акцентували увагу на великому значенні військово-патріотичної підготовки для майбутнього захисника України.

Цікаві та різноманітні конкурсні завдання підготували керівник фізичного виховання Олександр Сольоний, викладач Андрій Мусієнко та викладач предмету "Захист України" Микола Брянченко.

Традиційний конкурс капітанів, спортивна естафета, розкладання-складання автомату, "втеча полоненого", "транспортування постраждалого", перетягування линви - це ще не весь перелік конкурсної програми.

Юнаки з великою відповідальністю поставились до конкурсних змагань. Але все ж таки переможець визначився одразу. Ним стала команда навчальної групи №1 за професією "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій категорії "С", яка посіла І призове місце.

Всі команди були нагороджені почесними грамотами, спортивним приладдям та солодкими призами.

Інспектор відділу комплектування та рекрутінгу військомата Ігор Головач був приємно здивований здібностями юнаків та запросив після закінчення училища обирати вищі заклади освіти військового профілю.

Адміністрація ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"

31.05.21
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^