«Золоте перо» - в Сєвєродонецькому ВПУ!

26 кращих юнкорів України були названі на урочистій церемонії нагородження переможців ХІІІ Національного конкурсу шкільних газет, який відбувся в м. Миколаєві під патронатом голови міської ради В.Чайки і Спілки журналістів України.

Дипломом лауреата і «Золотим пером» була відмічена робота Сєвєродонецького вищого професійного училища.

Цікаву, яскраву, змістовну, незвичайну за формою подачі матеріалу газету зробив Михайло Новіков, учень СВПУ за фахом «оператор програмного забезпечення», під керівництвом майстра виробничого навчання О.В.Федорової.

І ось вони в Миколаєві, який став столицею учнівської друку України! Серед двох з половиною тисяч різних видів мас-медіа журі присудило роботі Сєвєродонецького ВПУ перемогу в номінації «Кращий матеріал про розвиток українського Хіп тріп-хопу».

«Відмінна робота!», - сказав Фагот, лідер гурту ТНМК, який вручив Михайлу диплом лауреата, нагороду «Золоте перо» і свої подарунки: диск з новими записами групи і плакат з автографами музикантів.

Нагородою стали і незабутні враження від чудово організованого свята. Білі лімузини, прохід по червоній доріжці, фотосесія, привітання спікера Верховної Ради Володимира Литвина, посла Євросоюзу в Україні Жозе Тейшейра, голови Спілки журналістів України І.Лубченко та інших відомих політиків і громадських діячів, - непоганий старт у професію!

А майстер-класи відомих журналістів, зустрічі-конференції з фахівцями мас-медіа, спілкування з талановитими однолітками - потужний імпульс для навчання, роботи, творчого розвитку.

Перемога у Всеукраїнському конкурсі свідчить про високий рівень підготовки молодих фахівців у Регіональному базовому СВПУ, яке постійно вдосконалює свою матеріальну базу, педагогічну майстерність викладачів і майстрів виробничого навчання!

Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^