Новорічний острівець

Напередодні Нового року в Регіональному базовому Сєвєродонецькому ВПУ панувала загальна суєта. Причиною цього став оголошений міський конкурс на краще передноворічне оздоблення підприємств і організацій. І в учнів Регіонального базового ВПУ з'явилася можливість проявити всі свої творчі фантазії, втілити оригінальні ідеї, та ще і на міському рівні!

В училищі був створений свій організаційний комітет. Його голова, директор ГУЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» Ю.К.Кузьмінов, разом з учнівським активом побував на багатьох підприємствах міста з метою ознайомитись, як готуються до конкурсу інші, повчитися і зробити для себе певні висновки. Було прийнято рішення: «Не можемо дорого - зробимо оригінально!».

Серед навчальних груп училища був оголошений конкурс на кращу новорічну пісню. У її розробці найактивнішу участь взяли учасники гуртків технічної та художньої творчості, а також ті хлопці, які люблять займатися комп ’ ютерним дизайном. Саме вони змогли змоделювати в загальну композицію все те, що зробили своїми руками гуртківці: фігурки казкових персонажів, їх підсвічування, трафарети для малюнків на склі, оригінальні гірлянди. Встановити композицію хлопцям допомогли майстри і педагоги ПСПУ, особливо в монтажі висотної її частини. Тепер квартал Радянський, 17 став казковим новорічних острівцем у хвилях міських святкових вогнів.

Нинішній міський конкурс новорічного оформлення дав юним профтеховцам СВПУ чудову можливість відчути себе причетними до спільної справи - зробити своє місто красивою новорічною казкою. Стати з улюбленим містом єдиним цілим!

Ми - колектив учнів і педагогів Регіонального Сєвєродонецького ВПУ будемо з хвилюванням очікувати рішення міського організаційного комітету. Ми не чарівники, ми тільки вчимося... І дуже сподіваємося, що творча робота буде відзначена.

Заступник директора
з навчально-виховної роботи
ГУЗ «Сєвєродонецьке ВПУ»
Склярова Т.Д.

Березень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^