НА ФЕСТИВАЛІ ПРОФЕСІЙ ЗАПАЛЮВАЛО НАШЕ УЧИЛИЩЕ

Ще одним підтвердженням авторитету Сєвєродонецького ВПУ та загальної поваги до нього стало те, що представники нашого училища розпочинали та завершували молодіжний фестиваль "Світ професій - мій вибір - мій успіх", що пройшов 29 листопада у міському Палаці культури. Організували його місцевий Центр зайнятості та відділ молоді та спорту міської ради, а учасниками стали команди закладів професійно-технічної освіти,технікуму, шкіл Сєвєродонецька.

На виставці у фойє Палацу експозиція ВПУ була центральною. Біля неї школярі могли зустрітися із заступником директора училища Тетяною Дмитрівною Скляровою, старшим майстром Володимиром Олександровичем Буцем, іншими працівниками ВПУ. Пояснення до експонатів, консультації давали психолог Тетяна Анатоліївна Щеглова, старший бібліотекар Ірина Олександрівна Ковальова, керівник технічної творчості Олександр Петрович Мащенко. Особливу зацікавленість у школярів викликали діюча модель автокрану, технічні та художні вироби наших молодих зварювальників, яскравий стенд, що автоматично повертається, банер із зображенням представників професій ВПУ, в образі яких кожний міг сфотографуватися. Були представлені й тематичні випуски училищної газети "Талісман", буклети, календарі, сувеніри, присвячені училищу.

Далі фестиваль проходив у Великій залі, у формі Клубу веселих та кмітливих. Уболівальниками були численні школярі, учні профтехосвіти та СХМТ. Команда середньої школи №10 присвятила свою дотепну програму саме нашому училищу. До речі, її представник переміг в конкурсі капітанів. Яскраво та різнобічно продовжила розповідь про свої професії та рідне ВПУ агітбригада училища. ІІ виступ був оригінально поставлений, майстерно втілений.

Місця в загальному конкурсі не присуджувалися, команди відзначалися за номінаціями. Нашу програму журі визнало найкреативнішею, що засвідчено спеціальним Дипломом.

А головне - пісні, вірші, сценки у натхненому виконанні наших артистів заслужили палкі оплески глядачів. Вище професійне училище, професії, яким тут навчають, викликали великий інтерес у школярів. Що, як кажуть, й належало довести.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


29.11.17
Березень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^