У СЄВЄРОДОНЕЦЬКОМУ ВПУ - СПРАВЖНІ КОЗАКИ!

Це в черговий раз довели змагання з програми-гри "Козацька наснага". У Сєвєродонецькому вищому професійному училищі її традиційно присвячують Дню захисника України та Дню українського козацтва. Про історію та значення цих свят розповіли ведучі - студенти Яна Іваненко (до речі, дочка офіцера) та Денис Скляренко. Вони також повідомили, що гостями молоді стали військовослужбовці, представники міського військкомату, батальйону "Луганськ-1", учасники АТО, місцевої організації Червоного Хреста, якій активно допомагають учні .

Офіцерів запросили до журі змагань.

Вони розпочалися з урочистого параду, виконання Державного Гімну України. Всіх - гостей учасників та численних уболівальників привітав директор училища, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти, депутат міськради Юрій Кіндратович Кузьмінов.

Журі, яке очолювала заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова, суддям - викладачам курсу "Захист Вітчизни", майору запасу Миколі Семеновичу Брянченку, фізичного виховання -

Олександру Дмитровичу Сольоному та Андрію Григоровичу Мусієнку довелося враховувати навіть долі балів. Адже боротьба, що розгорнулася між третьокурсниками, була дуже напруженою, азартною. Вперед виходила то одна команда (кожна складалася з семи хлопців), то друга, то третя. Давали взнаки добра спортивна підготовка, прагнення до перемоги.,

Види змагань були розраховані на силу та спритність, до того ж захоплювали своєю цікавістю. Наприклад, треба було із зав'язаними ногами втекти з "полону", вправно й енергійно виштовхнути суперника з кола, перетягнути його за палицю, позмагатися у міцності рук. Змагалися й у підтягуванні, піднімати гирі (без рекордів не обійшлося), розбирали-збирали учбову зброю. Свою згуртованість команди особливо показали в комбінованій естафеті, що охопила весь великий спортзал. Перестрибували перешкоди, стрибали в мішках, пересувалися за допомогою рук, стріляли в повітряні кульки - й все це на швидкість, один за одним. А скільки емоцій викликало перетягування канату! Ось, здається, перемагають ті, та поступово, сантиметр за сантиметром червона позначка переміщується в зворотному напрямку.

За загальними підсумками перемогла група майбутніх машиністів автомобільного крану. Поздоровлення приймала вся команда на чолі з капітаном Богданом Пугачовим та їх майстер виробничого навчання Сергій Олексійович Кодацький. На другому місці - майбутні автослюсарі-водіїі (капітан В’ячеслав Костиря, майстер Микола Володимирович Приходченко), на третьому - завтрашні електрогазозварники (капітан Дмитро Боярчук, майстер Галина Анатоліївна Шапошник).

Призерам були вручені грамоти й солодкі призи. Червонохрестовці порадували їх подарунками спортивного призначення.

Співробітник міського військомату майор Олексій Васильович Карташов відзначив високий рівень підготовки у ВПУ майбітніх захисників Вітчизни, вручив Почесну грамоту військкомату М.С.Брянченку. А всі хлопці міцно потиснули один одному руки. Свято вони зустріли гідно!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

13.10.17
Березень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^