НАМ 65 РОКІВ

Засновано в 1944 р. на базі комбінату "Лисхімбуд". Профіль навчанні - будівельний, контингент учнів - 300 осіб. Директор - Какацій о.А. Перші професії: штукатур, маляр, зварник, каменяр - монтажниі великоблочного будівництва. Всі випускники працювали на будівництв азотно - тукового комбінату ( тепер Сєвєродонецьке об'єднання "Азот")

В 1953 р. було засновано ремісниче училище (РУ) №2, яке в 1956 р стало ПТУ №23. Училище готувало кваліфікованих робітників за фахом: електромонтер, слюсар з ремонту та монтажу будматеріалів, теслярів ¦ мебєлівників, а з 1957 р. - кадри механізаторів: машиністів баштових і мостових кранів, автомобільниї кранів,бульдозерів, скреперів, грейдерів, екскаваторів, гусеничних кранів, слюсар з ремонту автомобілів.

Руками випускників ПТУ №23 і ПТУ №24 збудовані всі промислові підприємства Сєвєродонецька: цехи Сєвєродонецького хімічного комбінату (аміака та мочевини, капролактаму і мінеральних добрив, солей АГ та поліетилену). Випускники учілищ зводили промислові корпуси Лисичанського нафтопереробного заводу , монтували обладнання, будували школи, дитячі заклади, житлові масиви міста.

За підготовку кваліфікованих робітників в 1972 році учілище було нагороджено Ювілейним Почесним знаком. Серед випускників учілища - кавалери Ордена Трудової Слави В.С.Калашник, машиніст екскаватора; І.С. Сімейко, машиніст гусеничного крана; нагороджені медаллю "За доблесний труд" В.І. Семічаловська, машиніст баштового крана, та І.Я. Рубан, майстер ділянки стрілових кранів.

В серпні 1997 року ПТУ №23 і ПТУ №24 об'єдналися в одне учілище -ПТУ № 24. Профіль навчання - будівельний і транспортно-механічний. На зборах колектива директором було обрано Ю.К. Кузьмінова. Контингент учілища складав 800 осіб.

2000 рік - організовано економічне відділеня для підготовки секретарів, конторських службовців (бухгалтерів), операторів комп'ютерного набору.

Училище має два учбових корпуси, обладнані виробничі майстерні, три комп'ютерні класи з виходом в Ініернет, забезпечене навчальною технікою: вантажними автомобілями, автомобільним коаном, бульдозером, екскаватором. Працюй бібліотека з книжковим фондом *17 тисяч примірників, спортивна та тренажерна зали, зала боксу, актова зала, гуртожиток.

Золотий фонд учілища - це інженерно-педагогічний колектив. 6 учілищі працюють 20 викладачів, багате з оких маюіь вищу та першу квалификаційну категорію; 20 майстрів виробничого навчання, що мають високі розряди з робочк професій. Ми пишаємося нашими ветеранами. Це Н.П. Буйновська, Н.С. Головня, Б.Т. Цмох, 8.П. Чудін, І.О. Калачов, М.В. Приходченко та Ін.

Контингент учнів - 708 осіб.

Випускники учілища беруть участь в усіх ремонтних та будівельних роботах, омолоджуючи та прикрашаючи наше місто; обслуговують майже весь рухомий склад міста; працюють на ПОМ в багатьох приватних та деревних установах.

Адмінистрація та педколектив учілища постійно працюють над оновленням та розширенням переліка професій відповідно до вимог с учасного ринку праці.

Березень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^