ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ "УРОК РОКУ"

Весь педагогічний колектив ВПУ радів успіху своєї молодої співробітниці Наталії Олександрівни Лимар, яка зайняла перше місце в міжрегіональному конкурсі "Урок РОКУ" з предмету "Людина і суспільство".

Цей конкурс щорічно проводиться серед викладачів професійних навчальних закладів Рубіжного, Кремінної, Лисичанська та Сєвєродонецька з метою впровадження в навчально-виховний процес інноваційних освітніх проектів, комп'ютерних технологій та електронних засобів.

Два роки тому Н.О. Лимар закінчила Харківський педагогічний університет ім. Григорія Сковороди за спеціальністю "практична психологія". Свою трудову діяльність на викладацькому поприщі у ВПУ вона почала зовсім недавно. Але і сьогодні Наталія Олександрівна - студентка. Вона продовжує навчання в Сєвєродонецькому філії Міжрегіональної академії управління персоналом на факультеті "право".

Готуючись до участі в регіональному конкурсі "Урок року", Наталя Олександрівна намагалася донести учням суть предмета, не перевантажуючи їх інформацією. Тому розставила акценти тільки на цікавих матеріалах, комп'ютерних презентаціях, фрагментах з кінофільмів, деякі події і навіть віршах. Їй вдалося оживити урок діалогом з хлопцями, які проявили активність в даній темі, висловлювали свої думки.

Урок пройшов блискуче і мав успіх не тільки у журі конкурсу, але й у самих учнів ВПУ. А це - головна нагорода для викладача. 65 Лет 65 Лет

Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^