У СЄВЄРОДОНЕЦЬКОМУ ВПУ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ М.В. СУПТЕЛІНОЇ ПРОЙШЛИ ЗАНЯТТЯ ОБЛАСНОЇ ШКОЛИ ПЕРЕДОВОГО ДОСВІДУ

Почала діяти створена обласним Науково-методичним Центром професійно-технічної освіти Школа передового досвіду "Впровадження новітніх інформаційно-комунікативних та Інтернет-технологій в навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів". Перший її етап розгорнутий на базі Сєвєродонецького Вищого професійного училища.

Викладачі, майстри виробничого навчання, керівники навчальних закладів профтехосвіти Луганщини вивчали тему "Особливості сайто- та блогобудування", Керівником навчання була призначена досвідчений педагог ВПУ Марина Володимирівна Суптеліна. Навчаючи колег, вона спирається на свій великий досвід роботи, сучасні знання, високу кваліфікацію та неординарний творчий доробок. Й, звісно, - на потенціал рідного училища.

Учасники Школи гідно оцінили те, що Сєвєродонецьке ВПУ має солідну комп'ютерну базу, суцільний вільний доступ до мережі Інтернет, що тут плідно використовуються власні сайт та блоги. Це дозволяє збільшити навчальні можливості, оперативно розповсюджувати нову інформацію, вирішувати проблеми дистанційного зв'язку з учнями.

Марина Володимирівна розповіла колегам про види сайтів та блогів, методи їх створення на тій чи іншій платформі, практику їх повсякденного ведення. Учасники школи в комп'ютерному класі ВПУ відпрацьовували практичні навички цієї роботи.

За загальною думкою, заняття пройшли на високому рівні й принесли значну користь.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

03.04.17
Липень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^