Предметна тиждень циклової комісії Комп'ютерних технологій

Предметні тижні, традиційно проводяться в Сєвєродонецькому ВПУ, багато в чому сприяють розвитку творчих інтересів учнів, розширюють їх кругозір, дозволяючи часом по-новому поглянути на знайомий предмет. Крім того, предметна тиждень - це прекрасна можливість для учня заявити про себе. У виховному плані - це можливість співтворчості, співпраці учня і педагога.30.11.09 р. урок виробничого навчання за темою: "Створення відеоролика", проводила Луньова О.Л. На її уроці учні мали можливість ознайомитися з основними прийомами роботи в програмі Sony Vegas, яка дозволить зануритися в світ фантазії та мистецтва і навчити створювати власні фільми і ролики. Всі учні в ході уроку могли не тільки набути навичок роботи в програмі, але також проявити свої творчі та організаторські здібності.02.12.09 р. Агафонова О.В. проводила урок виробничого навчання за темою: "Робота з графікою в Microsoft Word", учні мали можливість комплексного застосування знань, умінь і навичок отриманих при вивченні текстового редактора, що сприяє розвитку їх творчих здібностей і логічного мислення.

В ході уроку всі бажаючі, разом з учнями могли переконатися в тому, що незважаючи на те, що пряме призначення програми Word - робота з текстом, але у неї є величезний, прихований від невмілих користувачів потенціал.03.12.09г. Дятченко Д. А. проводила тренінг: "Організація робіт з довідниками в системі 1С: Підприємство".

У ході тренінгу учні познайомилися з базовими принципами роботи в системі 1С: Підприємство, змогли закріпити і узагальнити отримані теоретичні знання з бухгалтерського обліку та його комп'ютеризації; застосувати отримані знання у вирішенні практичних ситуацій; сформувати професійні якості.04.12.09 р. Урок теоретичного навчання по темі: "Трансформатори" проводила Музика Т.Ф. На уроці учні вивчали будову, принцип роботи, призначення та застосування трансформаторів. В учнів розвиваються творчі здібності та вміння застосовувати нестандартні рішення; виявляються і розвиваються якості лідера.04.12.09 р. Класна година на тему: "Віртуальна подорож у дивовижні куточки планети".

Використання можливостей інформаційних технологій в даний час дозволяє відкрити замкнутий простір кабінетів і здійснити віртуальну подорож в дивовижні куточки планети.

Для всіх, хто хотів здійснити свою мрію, і відвідати віртуальну екскурсію по перлині Європи - Парижу - класний годину, проведений викладачем Меркулової Є.Г. Тут усі присутні побачили всю красу і красу Франції.

Березень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^