ПРО ДОСВІД СєвєродонецькогоВПУ - НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

У Києві 18-19 березня відбулася четверта міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи». Її організували Академія Української преси, Міністерство освіти і науки України, Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського Національної Академії наук України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. Проведення заходу і всього проекту по впровадженню медіаграмотності в Україні підтримали Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство закордонних справ і міжнародної торгівлі Канади, Міністерство закордонних справ Нідерландів, інші партнери.

Був задіяний і потенціал кращих медіатренерів країни. Один з них - заслужений журналіст України, секретар Луганської регіональної організації НСЖУ Семен Аронович Перцовський розповів про системну роботу з різними цільовими аудиторіями. Ця тема була розкрита на прикладі Сєверодонецького Вищого професійного училища, де невірні стереотипи долаються за допомогою проекту «Схід і Захід - разом!» училищного Євроклубу, своєї газети, сайту та інших методів.

Були вручені нагороди переможцям всеукраїнського конкурсу на проведення уроків з елементами медіаосвіти. Учасники конференції отримали новий підручник з медіаосвіти. Всі збагатилися новими знаннями та ідеями для розвитку важливої роботи.

Петро Семенов.

21.03.16
Грудень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^