Свято сили та спритності

6 травня в спортивному залі ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» відбулася військово-спортивна гра «Сокіл» (Джура), присвячена 70-річчю Великої Перемоги. Мета заходу: патріотичне виховання молоді, пропаганда фізичної культури і спорту, розвиток фізичних даних учнів, виховання готовності до захисту Батьківщини.

До складу журі ввійшли голова профспілкового комітету ПАТ «Азот» В. С. Черниш, директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» Ю. К. Кузьмінов, Сєвєродонецького комісаріату Р. В. Котляр, методист НМЦ ПТО Луганської області В. В. Донченко, і голова спортивного клубу «Хімік» В. Ю. Волков.

У грі взяли участь юнаки, представники чотирьох груп першого курсу: автослюсарі, автокрановщики, електромонтери, оператори по обробці інформації. 8 різноманітних конкурсів дали можливість командам продемонструвати і стройову підготовку, і сила, і спритність, і сміливість, - все те, що необхідно справжнім чоловікам, захисникам Батьківщини. Звичайно, не всі і не завжди виходило: не так просто швидко і правильно зібрати гвинтівку, надіти протигаз, скинути супротивника з колоди подушкою, 5 разів підняти важку гирю. Але в цілому хлопці з цими завданнями впоралися.

Переможцем була визнана команда «Спецназ» групи №3 (автокрановщики), капітан С. Ломикін, майстер в/н О. Є. Орлов.

Друге місце завоювала команда «Динаміт» гр. №2 (оператори), капітан В. Момот, майстер в/н Л.М. Полстянкіна.

Команди «Убойная сила», капітан В. Волошин і команда «220 Вольт», капітан Р. Войтов теж боролися гідно і були відзначені заохочувальними призами.

Керівник гри майор М.С. Брянченко зробив для себе висновки, над чим необхідно працювати. Попереду у хлопців ще 2 роки навчання, без сумніву, у них все вийде!

07.05.2015
Грудень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^