ДО ЕНЕРГІЇ – ПО-ГОСПОДАРСЬКИ

У Сєверодонецькому Вищому професійному училищі пройшла відкрита класна година «Стала енергія - для всіх». Вона була організована в рамках тематичного тижня.

Викладач географії Людмила Вікторівна Денищенко разом з колегами та учнями зібрала чимало цікавих, повчальних прикладів використання різних видів енергії - традиційних та альтернативних, забезпечення стабільного енергозбереження та раціонального використання ресурсів.

Педагог ставила перед аудиторією проблеми, і тут же всі разом шукали шляхи їх вирішення. Відпрацювання таких підходів дуже важливо для майбутніх робітників, фахівців, яким в місті хіміків і кібернетиків належить на практиці займатися подібними завданнями.

Вельми пізнавальними були відеорозповідь про сучасний світовий досвід ефективного використання енергії, знайомство з новими ілюстративними матеріалами. І хоча тут зібралися учні двох груп, проявити свою активність зміг кожен.

Самі юнаки та дівчата помітили, що цей захід змусив їх задуматися про те, чому раніше не надавали значення - наприклад, про вичерпність корисних копалин. Вони краще зрозуміли і ті заходи з енергозбереження, які приймаються в самому училищі, відповідальніше стануть брати участь в їх реалізації.

В обговоренні заходу взяли участь начальник департаменту економічного розвитку міської ради Наталія Стефанівна Колесник, заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова, психолог Тетяна Анатоліївна Щеглова, старший бібліотекар Ірина Олександрівна Ковальова. Вони відзначили вміле поєднання глобальної та місцевої тематики, використання сучасних мультимедійних технологій , дієвість всієї різноманітної програми «енергетичного тижня».

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

16.05.2014
Березень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^