НА РІВНИХ З ЛІДЕРАМИ

У спортивному залі ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» пройшли змагання, які підготував спортклуб «Хімік» профспілкового комітету Сєвєродонецької об'єднання «Азот» для підшефних професійних навчальних закладів. У програму увійшли ігрові змагання на влучність, спритність, координацію рухів, з баскетболу та волейболу з программа туристичного зльоту шефствує підприємства ...

У команду ВПУ входили другокурсники, яким довелося змагатися з більш старшими хлопцями. Але капітан Павло Григоренко, його товариші Григорій Симонян, Андрій та Юлія Нехрістови, Олександр Гречишкін, Карина Трунова, Сергій Турлуківський, Анастасія Мостова без боротьби не поступали їм жодного очка. А в баскетболі взагалі вирвали перемогу. Не дарма ж портрети деяких з них красуються на училищному стенді «Кращі спортсмени»!

У загальному підсумку команда господарів залу, яку готував Олександр Дмитрович Сольоний, посіла третє місце, поступившись представникам профліцею та ВПУ-92. У нагороду нашим спортсменам дісталися волейбольні м'ячі. Так що в спортзалі чекають усіх, хто хотів би їх відновити!

Дипломи та призи вручили голова профспілкового комітету «Азоту», депутат міської ради Валерій Сергійович Черниш та голова профспілкового спортклубу «Хімік» Володимир Юрійович Волков. Вони подякували господарям турніру за гостинність, побажали на спартакіаді домогтися нових перемог.

Цікаво, що відразу після турніру наша команда продовжила тренування - з волейболу.

- Ми не втомились, - кажуть хлопці, - адже ці змагання були більше схожими на веселі дитячі ігри. Взагалі-то, вони сподобалися, але хотілося б змагатися по-справжньому, щоб наша команда швидше зігралася.

Таке прагнення напевно допоможе перемогти і лідерів...

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

01.11.2013
Грудень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^